NOPE – Bu bildiğiniz UFO filmlerinden değil!

0
Share
Copy the link

Bu kanalın abonelerine özel olarak hemen şimdi https://nordvpn.com/barisozcan adresinden 2 yıllık planı seçerseniz ekstra büyük bir indirim ve ek olarak tam 4 ay ücretsiz kullanma fırsatını yakalayabilirsiniz. (iş birliği)

“Birazdan izleyeceklerinizden sonra buradan farklı ayrılacaksınız.”
Bu cümleyi en son NOPE filminde duydum. Müthiş bir film. Önce ne hakkında olduğunu sadece filmin tanıtımlarında gösterildiği kadarıyla “spoiler”sız anlatayım. Sonra videonun ikinci bölümünde “spoiler”lı bir analiz yapalım.
Bu bir neo-western. Yeni nesil bir kovboy filmi. Bu bir bilim-kurgu. Bu bir korku filmi. Bu filmde kameralar, gösteriler, hayvanlar, uçan daireler, UFO’lar var. Ama bu bildiğiniz UFO filmlerinden değil!
Kariyerine bir komedyen olarak başlayan Jordan Peele, son yıllarda korku filmi yazarı ve yönetmeni olarak oldukça başarılı işler çıkartıyor. Bu yaz gösterime giren NOPE bence onun en iyi filmi.

Bu videoyu ve kanalımdaki diğer içerikleri nasıl hazırladığımı merak ediyorsanız: https://superpeer.com/barisozcan/collection/sistemim

Merak edenler “Sinemanın Doğuşu”nu dinleyerek öğrenebilir: https://open.spotify.com/episode/3WQak3UsSSL9bYx7KVdaew

Videnun tam metni ve kullandığım kaynaklar:
https://barisozcan.com

source

22 thoughts on “NOPE – Bu bildiğiniz UFO filmlerinden değil!

 1. Bu kanalın abonelerine özel olarak hemen şimdi https://nordvpn.com/barisozcan adresinden 2 yıllık planı seçerseniz ekstra büyük bir indirim ve ek olarak tam 4 ay ücretsiz kullanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 2. Severek takip ettiğim kanaldı, pazar günü sabahtan beklerdim hangi içerik gelecek diye. Uzun zamandır içerik konusunda benim ilgimi çeken çok az içerik çıkıyor. Eski sinerji kayboldu benim gözümde. Reklam almanız gayet doğal, tabi ki emeğinizin karşılığını alın ama içeriklerde kalite düştü. Dost eleştirisi olarak yazdım.

 3. Dedim ki barış özcan tavsiye ediyorsa vardır bir anlamı. Saçma gelsede videoyu sonuna kadar izledim ama keşke izlemeseymişim. Bide yere göğe sığdıramadan anlatışı.. Sonunu da güzel toplayım demiş ama diğer youtube sayfalarının yaptığı gibi saçma bi gizeme bağlayıp bitirmiş. Eline sağlık barış abi ne diyelim

 4. Abi Selam ben 5 senedir seni izliyorum ve Senin de Ailen ve çocugun var para için yapmadığını ve zamanını harcadıgın için sana değerin böyle biçildiyini biliyorum samimiyyetin ver sayqın her zamanki gibi Abi başka bir sözü olan varsa bana cevap yazsın ben her türlü bulurum onu Başkalarının fikrine sayqım var ama sayqılı fikirleri olanlara linçleyenler sayqı beklemesin eğer sponsor reklam görmek istemiyorlarsa kendileri para yatırsın o zaman sana

 5. Bu videoda 15dk boyunca sadece reklam izledim arada da yourube reklamları izledim. Direk geçin abi videoyu izlemeye gerek yok.

 6. Deist'de olsan sende bitmez tükenmez güzellikler,kanma kabalizme dilin onları anlatsa da gönlün kabul etmez Allah'a isyanı

 7. Taşlar insanlardan daha ileri uygarlık . Düşünsenize paleozoik dönemden beri varlar. İlerleme kaydetmek için oldukça uzun bir süre.

 8. Evet doğru; savaşlara müdahale eder ufolar ; Rus tankını nasıl paramparça kum gibi yaptığını gördünüz.

 9. Bermuda şeytan üçgeni diye bir şey yok; kabal yalanı! Orada bulunan bir şeye insanların yaklaşmasını istemiyorlar!

 10. Gökyüzünde su an otoban gibi her ırkın ufolari cirit atıyor ama insan gözüyle,teleskopla göremezsiniz kızıl ötesi saniyede 1000 Kare alan makineler kullanmanız ile ancak bu vals

 11. Bir eleştiri de benden olsun @barisozcan abinize. Çikolata renkli eskiden çok kullanılırdı. Sezen Cumhur Önal özellikle çikolata renkli şarkıcı… ile başlayan tanıtımlar yaparken sorun yoktu ama artık bu tip tanımlamalar ırkçı bile yapabilir Barış seni haberin olsun ne de olsa eski kuşaktansın ama yine de uyarı olarak alırsan sevinirim.

 12. Bizim Türkolara deneysel film fazla gelmiş. Film de film eleştirisi de gayet güzel. Barış Özcan çok daha önce de film eleştirileri yapıyordu. Bakınız: Ex Machina. Bir insandan yıllarca en hype konularda içerik beklemek mantıksız, boş yapmayın.

Comments

Your email address will not be published.